Waver

Waver dla Mac

Google Wave bez przeglądarki

Waver to darmowy program umożliwiający korzystanie z Google Wave bez potrzeby otwierania przeglądarki internetowej. Google Wave jest połączeniem poczty elektronicznej z czatem i według jego twórców ma zrewolucjonizować komunikację w Internecie.... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Nie trzeba korzystać z przeglądarki

Wady

  • Niektóre funkcje Wave nie działają
  • Nie minimalizuje się do zasobnika systemowego

Nie dobry
4

Waver to darmowy program umożliwiający korzystanie z Google Wave bez potrzeby otwierania przeglądarki internetowej.

Google Wave jest połączeniem poczty elektronicznej z czatem i według jego twórców ma zrewolucjonizować komunikację w Internecie. Waver to jeden z pierwszych programów do obsługi tego najnowszego serwisu Google. Sprawia ze korzystanie z Google Wave zbliża się w swojej formie do używania komunikatora w stylu Gadu-Gadu.

Waver zawiera dwie kolumny, jedna pokazuje nasze kontakty, a druga fale w skrzynce odbiorczej. Możemy za jego pomocą rozpoczynać nowe lub dodawać wpisy w już istniejących wątkach. Niestety program nie działa najlepiej. Niektóre funkcje Google Wave nie są za jego pośrednictwem dostępne. Nie można przesyłać plików ani wstawiać dodatków do fali.

Waver sprawia wrażenie programu nie do końca dopracowanego. Wymaga jeszcze sporo pracy aby dało się z niego wygodnie korzystać.

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na mac

Waver

Download

Waver 1.0

Opinie użytkowników o Waver

Sponsorowany×